Ana sayfa

Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited

şirket Profili
Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology co, sınırlı bir profesyonel led ışık üreticisi olan araştırma, tasarım, üretim ve led endüstriyel ve dış aydınlatma ihracat. Firmamız kaliteli profesyonel teknisyenlere ve ileri modern üretim ekipmanlarına sahiptir. LED Taşkın Işık, LED yüksek Bay, LED Sokak Işık, LED tüp ışık, LED doğrusal Işık her parça yapmak için çalışıyoruz. Ürünlerimiz CE, RoHS sertifikalarını geçti. RIYUEGUANGHUA tarafından araştırılan ve geliştirilen tüm ürünler, uluslararası pazarda ileri seviyeye ulaşmıştır. Müşterilerimizin çoğu liderliğindeki hafif fabrikalardır, bu nedenle liderliğindeki hafif parçaların aranmasına da yardımcı oluruz.

RIYUEGUANGHUA, en başından beri hizmet standartları olarak kalite ve mesleği almaktadır. Yönetim ilkesi sürekli çaba göstermek; ısrarla peşinde koşmak ve hiç durmadan yaratmak. Farklı müşterilerin memnuniyetini karşılamak için müşterilerine yüksek kalitede ürünler, tam bir servis sonrası seti, rakiplerle karşılaştırıldığında çok rekabetçi fiyatlar sunmak; müşterilerin iltifatlarını ve desteklerini kazanmak. Aynı zamanda, şirket led lambalarda belirtilen OEM / ODM fabrikalarından biridir.

RIYUEGUANGHUA 1500 metrekarelik bir alanı kaplar. ABD, Meksika, Arjantin, Endonezya, Fiji, Venezuela, Panama, Güney Afrika, Mauritius, İspanya, Danmark vb. Ülkelerdeki LED aydınlatma üreticileri, aydınlatma mühendisliği şirketleri, aydınlatma ithalatçıları ve perakendecileri ile çalışıyoruz. Sokak aydınlatması projelerinde çalıştık. sanayi bölgesi liderliğindeki aydınlatma projeleri, hava limanı aydınlatma projeleri, Meksika, Güney Afrika ve Austrania'daki fabrika aydınlatma projeleri vb.

Müşterilerimiz kaliteli ürünlerimiz ve hızlı satış sonrası servisimiz sayesinde gelişmekte ve müşterilerimizle birlikte gelişmektedir. Bazı müşterilerimiz 2010'dan beri bizimle işbirliği yapmaya başladılar ve nihayet aramızdaki ortaklık ticari işbirliğinin ötesinde büyüdü ve hatta iyi arkadaş olduk. Dürüstlüğün en iyi politika olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimize ve kendimize karşı dürüst olmamız gerektiğinde ısrar ediyoruz ve bunu işe, üretime ve hayata koyuyoruz. Amacımız saygın bir led aydınlatma üreticisi ve aynı zamanda LED aydınlatma endüstrisindeki saygın insanlar olmak ve RIYUEGUANGHUA'yı ticari aydınlatma, endüstriyel aydınlatma ve dış mekan aydınlatmasında güvenilir bir üretici ve ortak yapmaktır.

Şirketimizin geçen yılki gelir gelirleri 2.000.000 - 3.000.000 ABD Doları civarındaydı. Şirketin stratejik birliğinin avantajlarına dayanarak, RIYUEGUANGHUA kaynak paylaşımı, bölünme ve işbirliği, tamamlayıcı ve yüksek performanslı operasyon avantajları ile gerçek bir yüzyıllar arası modern bir işletme haline gelmiştir.

Geleceğe bak, müşterilere hizmet vermeye çaba göstermeyeceğiz. LED endüstrisinin şansını kavrayacağız ve toplumu geri ödemek için daha da fazla başarı yaratacağız. Bu arada, şirketin gelişimini teşvik edin. Tüm dünyada sıcak karşılama müşterileri iş için bize ulaşın.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2013, Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology co, sınırlı kuruldu

2015 yılında led ışıklar için 2 adet montaj hattı tanıttık. Ayrıca, entegre kaçak akım, vb.

2017 yılında dünyanın her yerine LED Işıklar ihraç ediyorduk, Meksika, Güney Afrika, Şili, Amerika, Polonya, Almanya, İngiltere, Vietnam, Fransa, Arjantin, vb. Müşteri sayısı ve satışlar giderek artıyor.

2018, ürün hattı temelde tüm mühendislik aydınlatma dahil, güneş led sokak lambası, led sokak lambası, led sel ışık, led yüksek defne ışık, led tüp ışık, led tri-geçirmez ışık, vb.

Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : RYGH Teknoloji

No. Çalışanları : 15~30

Yıllık satış : 2000000-5000000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Sertifikalar Çin Shenzhen RIYUEGUANGHUA Technology Co., Limited Sertifikalar